top of page

KURUMSAL

Hediye  Kutuları

Lezzetli kahvelerle dolu sizlerin istediği kutuları tasarlamak bizim işimiz.


Kurumsal etkinlikleriniz için hediye kutusu tasarılarınız ya da çalışanlarınıza özel zamanlar için hediye kutuları organize etmekten memnuniyet duyarız.Tüm bunların yanı sıra işe yeni başlayan bir personelinize motive edici güzel bir “Aramıza Hoşgeldin Kutusu” veya yeni terfi alan bir çalışanınıza “ Başarılarının Devamını Dilerim Kutusu” tasarlayabilir ya da sizin belirlediğiniz bir konsept de beraberce yeni güzel ve anlamlı bir kutu oluşturmak için el ele verebiliriz. Yanı sıra çalışanlarınızdan yeni doğum yapanlar için Bebek Hediye Kutuları oluşturabilir ve yine aynı şekilde, talepleriniz doğrultusunda sizlerin istediği içeriklerden oluşan bir bebek kutusu da sizler için organize edebiliriz.


BUNUN İÇİN;


1- Bize e-mail ile kurumsal talebinizi detayları ile iletmenizi rica ederiz.


2- E-mailinizde sizle hızlıca irtibata geçebilmemiz için telefon numaranızı da yazmanızı rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler ışığında sizlere özel numune kutu çalışması ve fiyatlandırması yapılacaktır.

3- Tüm detaylarda sorunsuzca anlaşma sağlandıktan sonra ürünleriniz talep ettiğiniz adette, istediğiniz not kartları yerleştirilerek firmanıza sizlerin istediği günde teslim edilecektir.

İrtibata geçmek için lütfen; bikutukahve@outlook.com adresine bilgilerinizi gönderiniz.


En kısa zamanda görüşmek üzere,Bi'kutukahve Ekibi

Kurumsal: Metin
bottom of page