top of page
Gift Bow

HAKKIMIZDA

Hediyenin hatırlanmak, hatırlanmanın ise mutluluk olduğu anları size sunmak için buradayız. Güne kahvesiz aymaya son verip güzel bir başlangıç yapmanız için kendinize özel kahvenizi seçin ve evinizin baristası olun. Kalite takıntımız büyük kahve sevgimizin bir yansımasıdır. Kavurmadan bardaktaki kahvenize kadar tutku ile size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.


Amacımız iyi kahve sunmak ve bizim gibi düşünen kahve severler ile paylaşmaktır. Bi'kutukahve olarak Mayıs 2020’de hediye almanın ve vermenin bizler için kıymetli olduğunun bilinciyle bu yola çıktık. Kahveye gönül vermiş bizlerin, bunu bir girişime dönüştürmeye karar vermesinden sonra bir kahve sohbetinde ortaya çıkan fikrimizi artık hayata geçirmekten fazlasıyla mutluyuz.


Neden iyi ve taze kahveyi sadece kafelerde içtiğimizi düşünürken, size en lezzetli kahvenin en pratik halini sunma fikriyle girişimde bulunduk. Aylarca süren bir çalışma yürüttük ve genel damak tadınıza uygun bir harman oluşturarak sizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilecek en güzel kutuları hazırladık. Değişimin kaçınılmaz olduğunun bilinciyle, en yeni ve en iyi kahve çeşitlerini, en pratik demleme yöntemleriyle kahvenizin yanında sizi iyi gelecek hediyeleri keşfetmeyi ve bunu sizlerle paylaşmayı amaçlıyoruz. En kaliteli kahve çekirdeklerini seçiyor, paketliyor, en doğru yöntemlerle demlemeniz ve enfes kahve kokularıyla size hayatın yoruculuğunda dinlenmeniz için fırsat sunmak istiyoruz.


Gelişmekte olan kahve kültürünü yakından takip ederek müşterilerimize keyif alacakları kahveleri sunup, hazırladığımız kutuları mutlulukla açmalarını hedefliyoruz. Sevdiklerinize hediyelerinizi kaliteli ve kalıcı kutular ile sunmanız için sizlerleyiz.


Her türlü konsept için özenle hazırlanan Bi'kutukahve kutusu mutlaka vardır, eğer aradığınız kutuyu ürünlerimizin içerisinde bulamadıysanız lütfen bize bikutukahve@outlook.com adresinden yazarak istediğiniz kutuyu söylemeniz yeterli hemen beraber tasarlayabiliriz.

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page